Wybierz Strona

Zadbaj o urodę od wewnątrz: 5in1 Beauty Elixir!!

Zadbaj o urodę od wewnątrz: 5in1 Beauty Elixir!!

Przedstawiamy nowinki kosmetyczne nie tylko dla pań, ale i panów!!

Zadbaj o urodę od wewnątrz: LR 5in1 Beauty Elixir!!

Naturalny, zdrowy wygląd to ideał piękna. Jak udowodniono, ogromne znaczenie w tej kwestii mają właściwie zbilansowane składniki odżywcze. Wraz z upływem lat organizm nie jest w stanie produkować lub przyswajać tych substancji w wystarczającej ilości, dlatego wzrasta zapotrzebowanie na tzw. „beauty food”. Już w młodym wieku warto pamiętać zarówno o zróżnicowanej diecie, jak i o odpowiednio dobranych kosmetykach, ponieważ połączenie składników odżywczych i ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi daje najlepsze, długotrwałe rezultaty.

Rewolucyjny LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir dba o urodę od wewnątrz1-2Innowacyjny, podwójny kompleks o dogłębnym działaniu zawiera najważniejsze, aktywne składniki dla urody zainspirowane nauką i naturą, dzięki czemu pomaga spełnić marzenie o pięknie w pięciu najważniejszych obszarach1-2: młody wygląd, nieskazitelna skóra, jędrne ciało, silne włosy oraz mocne paznokcie.

Codzienna “porcja piękna” w formie wygodnych ampułek do picia jest nie tylko skuteczna, lecz również zdrowa i naturalna. Produkt o owocowym, orzeźwiającym smaku czerpie z natury i nie zawiera dodatku substancji słodzących, sztucznych barwników, laktozy i glutenu.

 • Pomaga od wewnątrz zadbać o młody, piękny wygląd
 • Innowacyjny, podwójny kompleks spełnia marzenie o urodzie w pięciu obszarach1-2: młody wygląd, nieskazitelna cera, jędrne ciało, mocne włosy i paznokcie
 • Naukowo udowodnione, dogłębne działanie 
 • 20% żelu Aloe Vera
 • Bez substancji słodzących, sztucznych barwników, laktozy i glutenu
 • Made in Germany

Biotyna i c ynk pomagają zachować zdrową skórę i w łosy. Cynk pomaga zachować zdrowe paznokcie. Miedź pomaga w u trzymaniu prawidłowego stanu tkanek łącznych. 2 Proksch et al., 2014, Skin Pharmacol Physiol; 27:113-119.

Udowodnione naukowo dogłębne działanie:

 1. MŁODY WYGLĄD I MNIEJ ZMARSZCZEK

  redukcja zmarszczek dzięki głęboko działającej witaminie C1 oraz peptydom kolagenowym6
  większa elastyczność skóry (o 15%) dzięki skutecznym peptydom kolagenu7
  żel aloesowy, ekstrakt z czerwonej pomarańczy, różeńca oraz zielonej herbaty chronią przed głównymi powodami starzenia np. promieniowaniem UV

 2. CZYSTA, ZDROWO WYGLĄDAJĄCA SKÓRA BEZ PODRAŻNIEŃ

  ochrona przed czynnikami zewnętrznymi dzięki ekstraktowi z borówki oraz witaminie E5
  poprawa funkcjonowania skóry i pigmentacji skóry dzięki wysokoskoncentrowanym witaminom A, C, E, B6, B12, biotynie, niacynie, ryboflawinie oraz cynkowi jako esencjonalnemu pierwiastkowi śladowemu1

 3. JĘDRNE CIAŁO, MNIEJ CELLULITU

  udowodniono, że peptydy kolagenowe poprawiają gęstość skóry i redukują cellulit8
  miedź2 i żel aloesowy wzmacniają tkankę łączną

 4. MOCNE WŁOSY PEŁNE BLASKU

  biotyna wzmacnia włosy i odbudowuje je od środka3
  miedź zapewnia prawidłową pigmentację włosów i nadaje zdrowy blask3

 5. MOCNE, ZDROWE PAZNOKCIE

  udowodniono, że peptydy kolagenowe przyspieszają wzrost paznokci. Redukcja łamliwości paznokci aż do 42%.9
  cynk wzmacnia paznokcie4

1 Biotyna, cynk, witamina A, ryboflawina i niacyna pomagają zachować zdrową skórę. Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji skóry. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry. 2 Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu tkanek łącznych. 3 Biotyna i cynk pomagają zachować zdrowe włosy. Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów. 4 Cynk pomaga zachować zdrowe paznokcie. 5 Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Tiamina przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina B6 i B12 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. 6 Proksch et al., 2014, Skin Pharmacol Physiol; 27:113-119. Znacząca redukcja zmarszczek i wzrost stężenia kolagenu w skórze po 4 tygodniach stosowania. Pomiar przeprowadzono u 100 kobiet w wieku w wieku od 45 do 65 lat. 7 Proksch et al., 2014, Skin Pharmacol Physiol; 27:47-55. Poprawa elastyczności o 15% po 4 tygodniach stosowania. Pomiar przeprowadzono u 69 kobiet w wieku od 35 do 55 lat. 8 Schunck et al., 2015, Journal of Medicinal Food; 18 (12): 1340-1348. Znacząca redukcja cellulitu już po 3 miesiącach oraz znaczące zwiększenie gęstości skóry po 6 miesiącach stosowania. Pomiar przeprowadzono u 105 kobiet w wieku od 25 do 50 lat. 9 Hexsel et al., 2017, Journal of Cosmetic Dermatology; 1-7. Znacząca redukcja uszkodzenia paznokci po 2 miesiącach stosowania i zwiększenie wzrostu paznokcia po 3 miesiącach stosowania. Pomiar przeprowadzono u 25 kobiet w wieku od 18 do 50 lat.

O autorze